Drahý vs. lacný lak na nechty

One comment

 

DSC_0004
Čerstvo nalakované. Bledší lak je gélový lak od Sally Hansen, ktorý vraj vydrží až 14 dní. Tmavší lak je od rýchloschnúci Miss Sporty.
DSC_0003
Po viac ako dvoch týždňoch. Laky sa začali olupovať bez ohľadu na to, či išlo o drahší alebo lacnejší.

Horkýže Slíže majú jednu pieseň s príznačným názvom A ja sprostá…Spomeniem si na ňu vždy, keď sa nechám obalamutiť nejakým reklamným letákom. Naposledy sa mi to stalo pri Sally Hansen a ich  novinke – gélovom laku, ktorý mal vydržať na nechtoch až 14 dní. Aké by to bolo super, keby mohla mať matka na materskej pekne upravené nechty dva týždne. A keďže som nenáročná, stačilo by mi aj 7 dní.

Neviem, na akých nechtoch vydrží tento lak až dva týždne, ale mne vydržal štandardne deň – dva. Potom sa začal olupovať. Zachoval sa tak, ako ostatné laky, lenže s tým rozdielom, že tento zázrak od Sally Hansen stojí v drogerke asi 10 eur, plus si ešte človek musí kúpiť krycí lak. A to ma už fakt naštvalo, lebo za tie peniaze som mohla mať X „lacákových“ lakov napríklad od Miss Sporty, ktoré by mi spravili rovnakú službu. Nekecám. Schválne som sa rozhodla spraviť test. Nalakovala som si nechty na nohách. Na jednej som použila lak Miracle Gel od Sally Hansen a na druhej rýchloschnúci lak (less than 1 minute) od Miss Sporty (zoženiete asi za 1,50 eur). Na nohách mi celkovo vydržia laky dlhšie, pretože nohami neumývam riad, podlahu, neupratujem… Laky ale aj tak dostali zabrať v gumákoch, teniskách, naboso aj v šľapkách. Po cca dvoch týždňoch je výsledok jasný….Laky sa opotrebovali úplne rovnako, bez ohľadu na to, či ide o špeci gélový  alebo superrýchloschnúci lak. Akurát, že pri odlakovávaní budete na ten lacnejší nadávať menej, lebo sa dá lepšie z nechtov odstrániť. Takže moja rada, ak chcete mať lak, ktorý na rukách vydrží naozaj dlho, dajte si spraviť gélové nechty. Ak nechce gélové nechty, tak sa skrátka zmierte s tým, že si budete musieť lakovať nechty častejšie.

P.S.: Pre tých, ktorí nepoznajú pesničku A ja sprostá sem dávam aj link: https://www.youtube.com/watch?v=woltLU8CcjM

Reklamy

1 comments on “Drahý vs. lacný lak na nechty”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s