Srdcová záležitosť v Marinele

Bez komentárov

DSC_0028DSC_0014DSC_0166DSC_0148DSC_0020DSC_0144DSC_0180DSC_0154DSC_0164DSC_0037new oneDSC_0197

V jednej časti Sexu v meste, keď Carrie dostane ponuku na vydanie knihy, jej priateľka Samantha sa tomu veľmi poteší a ešte dodá, že nielenže je to fantastické, ale aj ona sa teraz cíti fantasticky. Niečo také zažívam z času na čas aj ja, keď niektorí z mojich kamarátov rozbiehajú vlastný biznis, alebo sa im podarí niečo výnimočné.

Tak je to aj s Dankou a Majom, ktorí sa rozhodli vyrábať pravé ovocné nanuky. Absolvovali „zmrzlinársku“ univerzitu v Taliansku, prebili sa množstvom byrokracie a založili Marinelu. Podnik, kde nájdete úžasné nanuky, ktorým sa potešia vegáni, celiatici, laktózovointolerantní, bojovníci proti éčkam, maškrtníci a deti. Chladené dobroty vyrábajú z pravého ovocia, teda žiadne prášky. Neobsahujú mlieko, lepok ani vajcia. A navyše majú v ponuke aj detské veľkosti! Ak chcete, môžete zahlasovať aj za príchuť dňa, čo znamená, že na druhý deň budete mať v ponuke nanuky presne tej chuti, ktorá mala najviac hlasov. Pokiaľ by ste si nejaké nanuky chceli odniesť so sebou domov, prípadne do kancelárie, dostanete k dispozícii box, v ktorom dobroty vydržia približne pol hodinu.

Marinelu nájdete neďaleko magického miesta, kde sa stretávajú električky, autobusy, autá a chodci najlepšie naraz, teda pri Blumentáli. Neďaleko prevádzky sa nachádza detské ihrisko, čo s ľahkou dostupnosťou prostredníctvom MHD vytvára pre našu rodinu nebezpečnú kombináciu. Otvorené majú od 11. do 19., ale radšej si švihnite, lebo pred záverečnou už mávajú vypredané.

A ešte niečo na záver. Momentálne hľadajú pracovné posily, takže kto má záujem, hláste sa.

Viac o Marinele nájdete tu: http://www.marinela.sk/

https://www.facebook.com/marinelananuky/?fref=ts

 

 

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s