Čo som našla v skrini

DSC_0016

Pri našom sťahovaní a následnom vybaľovaní vecí, som našla zopár chutných kúskov, ktoré stojí za to zverejniť. Bohužiaľ, ide iba o topánky, pretože z nejakého neznámeho dôvodu dokážem oblečenie filtrovať úplne v pohode, ale s topánkami si dávam načas.

To, čo som našla v škatuliach, môjho muža neuveriteľne rozosmialo. Niečo dokonca korunoval vetou: „Takéto podpätky som v živote nevidel a to som z obuvníckeho mesta.“ No…takže takto. Hnedé čižmy som si kupovala fuu…ešte asi na strednej škole (tento mesiac som oslávila 35 rokov). Na ich obranu musím povedať, že sú kožené, teplé a pohodlné. Čierne špicáky som si zaobstarala v Humanicu, keď som bola vysokoškoláčka. Úctivo som si ich uchovávala a starala sa o ne, pretože mi prišli neuveriteľne elegantné. Dala som im druhú šancu aj potom, čo som z nich odpálila celý podpätok (niečo ako v tejto reklame na Mentosky. Akurát, že vôbec ale vôbec nejde tak ľahko zlomiť podpätok aj na druhej topánke. Viem, skúšala som to.). Tretie topánky patria do kategórie „keď som ich kupovala, zdal sa mi to ako super nápad. Ibaže som nedomyslela, ako budem chodiť v šľapkách na vysokom podpätku.“ Dnes, keď sa na ne pozriem, hovorím si, že vyzerajú tak trochu ako topánky, ktoré nosila Peggy v seriáli Ženatý so záväzkami.

Môj muž  prišiel s nápadom založiť facebookovú skupinu Kostlivci zo skrine, kde by ľudia mohli pridávať foto svojich obdivuhodných kúskov. Ja som si tieto svoje krasotinky nechala nafotiť, a potom som ich s úctou poslala ďalej. Možno sa ešte niekomu zídu.

Autor classymomblog

Žena, ktorá si užíva život s rodinou.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: